Strona główna / O Kancelarii

O Kancelarii

Stała obsługa prawna

Stała obsługa prawna – fundamentem sukcesu każdego przedsiębiorcy.

W czasach szybko zmieniających się warunków rynkowych i prawnych nasza Kancelaria oferuje wsparcie dla Twojego biznesu w postaci stałej obsługi prawnej.

Troskę o bezpieczeństwo prawne powierz profesjonalistom!

team
Remigiusz Sobieski ADWOKAT
team
Ewelina Sobieska DORADCA PODATKOWY

 

Oszczędzaj czas!
Skomplikowanie prawa i jego zmienność jest codziennością życia każdego przedsiębiorcy. Skorzystanie z usług Kancelarii pozwoli oszczędzić wiele godzin spędzonych nad studiowaniem niejasnych przepisów prawnych. Powierz te zadania profesjonalistom, a sam zajmij się skutecznym prowadzeniem interesów.

 

Bezpieczeństwo prawne Twojego biznesu!
Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi) – w polskim systemie prawnym to nie tylko jedna z podstawowych zasad prawa, ale rzeczywistość.
Profesjonalna obsługa prawna daje Ci pewność, że Twoje interesy będą należycie zabezpieczone.
Zaangażowanie Kancelarii w nadzór nad zgodnością z prawem bieżącej działalności pozwala na skuteczną walkę z nierzetelnymi kontrahentami, a także na uniknięcie spraw sądowych, a w konsekwencji oszczędność czasu i pieniędzy.

Remigiusz Sobieski

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbywał w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, od 2011 r. wpisany na listę adwokatów ORA Poznań. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz administracyjnym. Posiada kilkunastoletnią praktykę w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Ewelina Sobieska

Doradca podatkowy, główna księgowa. Absolwentka rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych studiów prawa podatkowego na wydziale Prawa i Administracji UMK. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie obsługi księgowej i podatkowej przedsiębiorstw. Dysponuje również doświadczeniem w sporządzaniu sprawozdań finansowych, przeprowadzaniu audytów podatkowych, przygotowywaniu opinii prawnych (VAT, CIT, PIT).